Bizimle iletişim kur
Stephen

Naber : +008613920934191

Shenzhen Centuryfair Industry Co., Ltd

Shenzhen Centuryfair Industry Co, Ltd

Sicence ve teknoloji değişimi hayat, Centuryfair size daha fazla suprises alacaktır.

  • Shenzhen Centuryfair Industry Co., Ltd
  • Shenzhen Centuryfair Industry Co., Ltd
  • Shenzhen Centuryfair Industry Co., Ltd
  • Shenzhen Centuryfair Industry Co., Ltd
  • Shenzhen Centuryfair Industry Co., Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar Centuryfair No. Çalışanları 250~300
Yıllık satış 15 Million-20 Million Yıl kurulan 2001
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

3000 metrekare Morden ofis binası ile 2001 yılında kurulan Shenzhen Centuryfair sanayi Co Ltd, Çin'in en büyük otomobil park çözüm sağlayıcısı biridir.

Biz karayolu aracı kapıları yanı sıra Turnike için tasarlanmış otoparklar, otoyol bariyer kapısı otomatik park bariyer kaynağı. Şimdi, biz, Güney Amerika, Güney Asya, Orta Doğu gibi 50'den fazla ülke ve bölgelerde, müşterileri ile istikrarlı bir iş ilişkisi kurduk kadar bu cihazlar yaygın vb fabrikada, hükümet, daire, okul, askeri, banka, kullanılan Afrika, vb

Biz, vb bağımsız üretim merkezi, Ar-Ge merkezi, yerli ve denizaşırı pazarlama merkezi, satış sonrası merkezi var 5 yıldan fazla bu alanda ilgili iyi eğitilmiş işçiler fazla% 85 kime bizimle çalışan 200+ kişi vardır . Biz uluslararası ortakları için ODM / OEM hizmeti sunmak için güçlü bir kapasiteye sahip.


müşterileri için kaliteli ve güncellenmiş ürünleri lider konumda tutmak ve tedarik, biz mükemmel teknisyen ve gelişmiş yönetim sistemine tanıtmak. Şu anda, biz birkaç adanced ekipman ve IQC, IPQC, OQC ve QA çalışan Ar-Ge Gidiş ve 30 + QC üyeleri 8 yıllık tecrübesi ile 20+ üyemiz var. Tüm ürünler kesinlikle CE kalite standardı olarak imal edilmektedir.


Centuryfair "kullanıcılar için çekirdek değer yaratmak için çalışıyoruz" hizmet felsefesi ısrar ve kullanıcılarla birlikte istihbarat sanayinin gelişimini hızlandırmak için kendini ayırıyor.

Geçmiş
Centuryfair
Hizmet
Centuryfair
Ekibimiz
Centuryfair