Bizimle iletişim kur
Stephen

Naber : +008613920934191

SHenzhen Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesi-Otoyollarda ücretli istasyonlar önemli bir rol oynamaktadır.

June 15, 2018

SHenzhen Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesi

Otoyollarda ücretli istasyonlar önemli bir rol oynuyor

Son yıllarda, Çin'deki otoyol endüstrisi hızla gelişirken, hızlı gelişimi, trafik hacminin artması da otoyolun gerçek yönetiminin zorluğunu artırmaktadır. Bu durumda, otopark ücreti sistemi ("ETC sistemi") kullanıldığında, Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkulukları zaman gerektirdikçe ortaya çıktı ve otoyol ücret sisteminin önemli bir parçası haline geldi. Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesinin otoyol geçiş istasyonundaki uygulamasının analizi ile, ETC sisteminin verimli çalışması için Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesinin önemli rolü anlaşılmaktadır.

Bir, Centuryfair bir ETC yüksek hızlı korkuluk makinesi geliştirdi

Shenzhen Centuryfair Industrial Co, Ltd akıllı kontrol teknolojisi, üretim ve satış entegre bir yüksek teknoloji kuruluştur. Şirket, tek kartlı sistem ekipmanlarının geliştirilmesine ve üretilmesine kendini adamıştır. Ana ürünler otomatik otoyol korkuluk makinesi, akıllı yol kapısı, akıllı park yönetim sistemi, akıllı kanal yönetim sistemi ve benzeri. . Performansı ülkenin her yerine yayılmış ve Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve Doğu Avrupa'da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Otoyol geçiş istasyonlarında ETC sisteminin kullanımına yönelik Centuryfair, orijinal yüksek hızlı korkulukların iyileştirilmesi ve iyileştirilmesi gerçekleştirildi. Ana bileşenleri, sabit mıknatıslı motor ve hassas servo ünitesidir. En büyük avantaj, korkunun başlangıç ​​ve durma pozisyonunun çok doğru olmasıdır. Hız ve pozisyon, kontrol gereksinimlerine göre tam olarak uygulanır. İniş hızı bağımsız olarak ayarlanabilir ve manuel şarjdan park etme ücretine kadar çeşitli gereksinimlere uyarlanabilir ve güç tüketimi çok düşüktür ve enerji tasarrufu etkisi dikkate değerdir.

İki. Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkulukları ulusal yetkili denetim kuruluşları tarafından test edilir.

Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesinin başarısından sonra, ulusal trafik güvenliği tesisleri kalite denetimi ve muayene merkezi tarafından test edilen üretim üssünde çeşitli testler gerçekleştirildi. İnceleme kalemleri: görünüm kalitesi, malzeme gereksinimleri, şekil ve boyut gereksinimleri, genel gereksinimler, iniş açısı, iniş zamanı, güvenilirlik, bitiş noktası. Konum, çarpışmadan kaçınma gereksinimi, arıza giderme, elektriksel güvenlik performansı, şasi koruma sınıfı, gürültü, çevresel uyumluluk, korozyon önleme ve elektromanyetik uyumluluk gibi on altı teknik indeks. Test sonuçları: On altı teknik gösterge GB / T24973-2010 "şarj için elektrikli korkuluk" ile ilgili hükümleri karşılamaktadır.

İşte iki puan:

İlk olarak, güvenilirlik testinin sonucu: iniş ve çıkışların sayısı 10 milyondan fazladır, bu da 5 milyon kez hatalı açılışta benzer ürünlerden çok daha fazladır.

İkincisi, servo teknolojisinin kullanımı ve yay olmaması nedeniyle, arıza oranı çok düşüktür ve arıza oranı, aynı türdeki benzer ürünlerden çok daha düşüktür.

Üçüncü. Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkulukları, Expressway kullanıcılarının çoğunluğu tarafından tercih edilmektedir.

Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluğu, ulusal trafik kontrol merkezinden geçtikten sonra otoyol geçiş kapılarının denenmesine ve deneme kullanımına tabi tutuluyor.

Şu anda, otoyol geçiş istasyonunda test edilen ve denenen ETC yüksek hızlı korkuluk makinesi çoğunlukla 0,3 saniye ve 0,6 saniye tek açık ve çift açık iki ürün. İniş hızı çok hızlıdır ve bir iniş tamamlandığında sadece 0,3 saniye ve 0,6 saniyedir, bu da aracın trafik verimliliğini büyük ölçüde artırır.

Centuryfair'in yüksek hızlı korkulukları sadece otobanların ETC şeritleri için değil, aynı zamanda otoyollar için yeşil geçişler gibi diğer şeritlerde de kullanılır. Şu anda, Centuryfair0.6 ikinci tek açılış yüksek hızlı korkuluk makinesi aslında Çin'de birçok il karayolu yeşil geçitlerinde kullanılmaktadır.

Test deneyi veya pratik kullanım olsun, Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesi kullanıcılar tarafından onaylanmıştır. Genel değerlendirme, operasyonun istikrarlı olması ve ücretli istasyonun teknik performansının gerekliliklerini tam olarak karşılayabilmesidir. Bu nedenle, otoyol kullanıcıları tarafından tercih edilir.

Özetle, Centuryfair'in ETC yüksek hızlı korkuluk makinesi, otoyol geçiş istasyonunda önemli bir rol oynuyor ve Çin'deki trafik sorununun sağlıklı gelişmesine gerekli katkıları sağlayacaktır.